5/5 - (1 امتیاز)

با سلام به شما بازدید کننده گرامی.

تمامی محصولاتی که در وب سایت وب سما ارائه می گردد به صورت اختصاصی برای این مجموعه خریداری و تهیه گردیده است . لذا بعد از خرید هر یک از محصولات از وب سایت ما یک سری قوانین بر پایه تولید هر محصول که ما از خریداری و در وب سایت خود به فروش میرسانیم  از طرف تولید کننده و تهیه کننده محصول وجود دارد که از مسئولیت ما خارج می باشد  که به اختصار در این بخش قرار داده ایم .

  1. گارانتی پشتیبانی محصولات ما به صورت 6 ماه برای پشتیبانی مستقیم آن محصول میباشد و بعد از زمان سپری شده هیچ گونه پشتیبانی برای آن محصول نمیشود تا زمانی که محصول را مجدد خریداری نمایید یا هزینه پشتیبانی را پرداخت نمایید.
  2. آپدیت محصولات تا زمانی که تولید کننده اصلی آن محصول را ارئه و به روز رسانی نماید در اختیار خریداران قرار میگیرد . پس اگر در هر زمانی و به هر دلیل محصول مجدد آپدیت یا به روز نگردد هیچ مسئولیتی بر عهده وب سایت وب سما نمیباشد.
  3. بعد از خرید هر محصول از وب سایت ما چون هیچ محصول دارای لایسنس نمیباشد و میتوان به صورت نامحدود از آن استفاده گردد پس به هیچ وجه امکان بازگشت وجه محصول وجود نخواهد داشت . پس قبل از خرید خود دقت نمایید.