امتیاز به page

استفاده از محصولات وب سایت  وب سما منوط به پذیرش قوانینی به شرح زیر می باشد:

۱ – خریداران متعهد هستند در استفاده از محصولات این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.

۲ – استفاده از محصولات وب سایت وب سما در تمامی دامنه ها به تعداد نامحدود امکان استفاده می باشد و تنها زمانی که این محصولات را در وب سایت دیگری به فروش می رسانید نیاز به درخواست اجازه از وب سایت وب سما می باشد.

نکته مهم در مورد محصولات این میباشد که تنها 6 ماه پشتیبانی رایگان دارد و بعد از این مدت برای دریافت پشتیبانی باید مجدد محصول را خریداری نمایید.

۳ – طراحان و اشخاصی که محصولات خود را برای فروش به وب سایت وب سما ارائه می نمایند حق دارند محصول عرضه شده خود را به نحوی که به کلیت و اصل طرح خدشه ای وارد نشود امضا کنند. کپی رایت محصولات وب سما  تنها با اجازه رسمی طراح و مدیریت وب سایت وب سما  قابل حذف می باشد.

۴ – تغییر درمحصولات و فروش انها به هر نحو بدون دریافت مجوز از وب سایت وب سما  غیر مجاز می باشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.

۵- استفاده از تصاویر محصولات (کاور ، آیکون یا تصاویر به کار رفته در توضیحات) ، متن توضیحات ، عناوین ، پیش نمایش محصولات غیر از وب سایت وب سما  به آدرس https://websama.net به هر نحو بدون دریافت مجوز از وب سایت وب سما غیر مجاز می باشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.
6. تعداد غیرفعالسازی یک محصول محدود نمی باشد .

با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه محصولات ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.

جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد.

ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.

استفاده یا خرید محصولات وب سایت وب سما به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید