آموزش و خبری, وردپرس

آموزش استفاده از بسته های نصبی قالب های وردپرس

تبدیل سایت خود کاملا شبیه نسخه دمو
5/5 - (1 امتیاز)

آموزش استفاده از بسته های نصبی قالب های وردپرس  که در این مقاله برای شما آماده شده است . در وب سایت وب سما  اگر اقدام به خریداری یک قالب که دارای بسته نصبی  مربوط به آن دمو از قالب است را کنید به احتمال زیاد دو فایل به شما برای دانلود آن قالب به صورت اختصاصی در پنل اختصاصی کاربری شما برای استفاده  ارائه می‌شود که یکی از فایل‌ها که برای دانلود وجود دارد ، فایل تکی قالب به همراه افزونه های همراه و توضیحات همراه آن قالب  می‌باشد و فایل دیگری لینک دانلود بسته نصبی ساخته شده از نسخه اصلی  سایت مرجع فارسی  که معمولا توسط افزونه  duplicator وردپرس ساخته شده است ؛ می باشد.

وب سایت وب سما  در این مقاله قصد دارد  آموزش نصب انواع  قالب وردپرس که توسط افزونه duplicator ساخته شده است را  با بسته نصبی تقدیم حضور شما عزیزان گرامی کنیم.

 

آموزش استفاده از بسته های نصبی قالب های وردپرس
آموزش استفاده از بسته های نصبی قالب های وردپرس

سوال ابتدایی : بسته نصبی قالب های وردپرس چیست ؟

طراحان قالب وردپرس در تمام دنیا  بعد از اینکه قالب خودشون رو طراحی می کنند، باید یک نمونه‌ی واقعی رو از اون قالب به نمایش بگذارند ؛ یعنی یک دمو از سایت طراحی شده برای نمایش قابلیتها و محتوای نمایشی به طوری که در آن دموی ساخته شده از قالب طراحی شده  همه‌ی امکانات قالب رو بتوان با محتوای ساخته شده نمایش داد.

به همین دلیل هر طراح قالب  شروع به ساختن محتوا اختصاصی از دموی خود از قالب طراحی کرده در داخل ورپرس می کنند و صفحات و منوها و ایکونهایی . برگه‌هایی را با آن قالب ایجاد می کنند که امکانات قالب طراحی شده  را بخوبی بتواند نمایش دهد.

در گذشته که وردپرس آنچنان مثل امروز پیشرفت نکرده بود و افزونه هایی مثل افزونه duplicator که میتوان با آن بسته نصبی اختصاصی را تولید کرد ، وجود نداشت و ساخته نشده بود ، طراحان قالب وردپرس بعد از اینکه این صفحات سایت خود را می ساختند و تولید می کردند و دموی قالب وردپرسی کامل می شد، از صفحات و تنظیمات سایت خود با استفاده از امکان درون ریزی و برون بری اختصاصی که خود وردپرس برای نصب قالب مشابه دموی ارائه شده استفاده میکردند( البته وب سایت وب سما در این مورد نیز آموزشی ارائه نموده است که میتوانید در لینک  زیر آن را مشاهده نمایید.

  •  آموزش درون ریزی و برون بری معمولی وردپرس 
به جذابیت و اهمیت این مطلب هم دقت کنید
راهنمای خرید کتاب کمک درسی

نکته ای که در گذشته بوجود آمده بود و البته در حال حاظر نیز در وردپرس فعال می باشد و از قابلیت های  وردپرس حذف نگردیده ،  این کار بسیار زمانبر و طاقت فرسا بود و در بعضی از موارد  این امکان وجود داشت که دمویی که از روش درون ریزی و برون بری وردپرس انجام می شد ،   مشابه نسخه اصلی دموی قالب طراحی شده نصب نمی شد و این امکان بود که باید کلی منو هم بعد از درون ریزی توسط کاربر ساخته می‌شد.

 

پس در انتهای این پاراگراف به سوال ابتدایی بدین صورت پاسخ داده می شود.

 این کار روشی است برای  ساخت نسخه کپی از نسخه اصلی دموی قبلی  

بسته نصبی وردپرس چیست
بسته نصبی وردپرس چیست

نحوه استفاده از بسته نصبی چگونه است؟

بعد از خرید قالب های ورپرسی که از وب سایت وب سما خریداری می کنید این امکان در بعضی از قالب ها وجود دارد که  دارای بسته نصبی اختصاصی  قالب باشد ، توسط بسته نصبی که در اختیار شما قرار می‌گیرد قادر هستید سایت وردپرسی خود را در کمتر از 5 دقیقه نصب کرده و مشابه نسخه اصلی به همراه تمامی محتوای اصلی راه‌اندازی کنید.

شما می‌توانید این کار را به‌راحتی و به سادگی انجام داده و کسب‌وکار خود را سریعاً شروع کنید. حتماً به این نکته توجه داشته باشید که هنگام نصب بسته نصبی که همراه قالب اصلی خریداری می کنید  حتماً از اطلاعات قبلی سایت خود بک آپ بگیرید.این نکته برای سایتهایی می باشد که از قبل دارای اطلاعاتی می باشند. 

در پایان مراحل نصب توسط بسته های نصبی قالب وردپرس ، سایتی مانند دمو ارائه ‌شده از قالب اصلی تحویل شما قرار می‌گیرد، و تمام افزونه‌ها و قالب‌های موجود در سایت قبلی شما به همراه تمامی اطلاعات  حذف خواهد شد.

 

نصب وردپرس در کمتر از 5 دقیقه

برای این که بتوانید یک وب سایت وردپرسی را کمتر از 5 دقیقه مشابه نسخه اصلی سایت که از آن کپی شده است نصب و پیاده سازی نمایید بعد از خریدرای قالب های وردپرس دارای بسته نصبی شما این امکان را دارید که قالب موردنظر خود را دقیقاً مانند دمو ارائه‌شده توسط سایت که بسته از آن ساخته شده است  نصب و راه‌اندازی کنید. جهت انجام این کار با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

به جذابیت و اهمیت این مطلب هم دقت کنید
آمار سرعت صفحه با آنالیز 5.2 میلیون صفحه وب سایت

 

فهرست موارد مورد نیاز در مورد ادامه این مقاله برای استفاده از بسته نصبی در  محتوای این مقاله

  • دمو قالب وردپرس اصلا چیست؟


هنگامی‌که شما بعد از بررسی و جستجوی در اینترنت و وب سایت وب سما و انتخاب قالب خود  قصد دارید قالبی را خریداری کنید و در سایت وردپرس خود آن را نصب کنید ؛ معمولا از قبل یک پیش‌نمایش فارسی و یا انگلیسی از آن قالب که شما انتخاب و خریداری کرده اید  توسط سازنده و طراح قالب در خدمت شما قرار می‌گیرد.

این پیش‌ نمایش از نسخه اصلی قالب که شما انتخاب  کرده اید ،  تمامی امکانات و قابلیت‌های قالب را معمولا برای شما نمایش می‌دهد؛ و شما می‌توانید قبل از خرید قالب وردپرسی خود از سایت وب سما  آن را مشاهده کنید.

در واقع طراحان قالب وردپرس  شما امکان این را دارید که نمونه واقعی قالب با قابلیت هایی که طراح و تیم توسعه آن قالب طراحی و توسعه داده است را ببینید و با آن آشنا شوید ؛  و پس از مشاهده آن تصمیم به خرید قالب بگیرید.

توسط دمو ارائه ‌شده‌ای که توسط سازنده فارسی و یا طراح خارجی  قالب ساخته‌شده است، این امکان را برای بوجود می آوردند که  کاربران در خرید خود دقت کرده و قالب مناسب با نیازمندی های  خود مانند قالب شرکتی و یا فروشگاهی و یا شخصی و یا هر نوع قابلیت دیگر را خریداری کنند.

علاوه بر این طراحان قالب اصلی نیز توسط این امکان مفید می‌توانند طراحی و امکانات قالب ساخته‌ شده توسط خود را در معرض دید سایر کاربران وردپرس قرار دهند.

این امکانات می‌تواند شامل نوشته‌ها ، برگه‌ها ، تنظیمات و یا هر قابلیتی که طراح قالب در توسعه خود ایجاد کرده و در  قالب قرار دارد ،  باشد.

 

حال به نکته اصلی این مقاله میرسیم .

نحوه نصب قالب خریداری شده  وردپرس با بسته نصبی

اگر شما بخواهید سایت خود را با قالب وردپرس  خریداری‌شده از سایت ما  ( وب سایت وب سما ) راه‌اندازی کنید.

برای انجام این کار  بسته به شرایط سایت شما ۳ حالت مختلف وجود دارد:

1. این امکان وجود دارد که سایت شما قبلاً راه‌اندازی شده ، و قصد ندارید اطلاعات موجود روی سایت شما از بین برود . در این صورت باید آموزش نصب قالب وردپرس را مشاهده بفرمایید.این آموزش نیز در وب سایت ما وجود دارد که در لینک زیر می توانید از آن استفاده نمایید. 

به جذابیت و اهمیت این مطلب هم دقت کنید
عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی سایت

آموزش نحوه نصب قالب های وردپرس با چندین روش متفاوت به صورت کامل

۲. سایتی که  شما قبلاً راه اندازی کرده اید با همین قالب که دارای بسته نصبی هست راه‌اندازی شده است و آپدیت آن را دریافت کرده اید و باید قالب وردپرسی خود  را به دلایل امنیتب و قابلیت های جدید و یا هر دلیل دیگر  آپدیت کنید.

 

۳. شما هنوز سایتی راه اندازی نکرده اید و تنها دامنه و هاست خربدارب کرده اید و می‌خواهید سایتی جدید راه‌اندازی کنید؛ و مشکلی نیست که اطلاعات موجود روی سایت شما از بین برود و یا اصلا اطلاعاتی ندارید.

اگر این‌طور است ( یعنی حالت سوم این متن )  پیشنهاد می‌کنیم بسته نصبی قالب خریداری شده از ئب سایت وب سما را نصب بفرمایید.

به‌این‌ترتیب کار شما در سریع ترین زمان ممکن و کمتر از 5 دقیقه انجام می‌شود ، و شما قادر هستید تا حد زیادی در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

با نصب بسته‌های نصبی  قالب های وردپرس که خریداری و از پنل خود دانلود می نمایید   به‌راحتی و در چند دقیقه می‌توانید سایتی دقیقاً مشابه دمو قالب اصلی خود  داشته باشید. یعنی با چندین کلیک ساده می‌توانید قالب، افزونه‌ها و محتوای دمو را روی سایت خود نصب و راه‌اندازی کرده و به راحتی از آن استفاده نمایید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *