ارور و خطا

رفع خطای The Link You Followed Has Expired

خطای پیوندی که شما دنبال می کنید، منقضی شده است
4/5 - (4 امتیاز)

رفع ارور The Link You Followed Has Expired

رفع خطای پیوندی که شما دنبال می کنید، منقضی شده است

3 روش برای رفع خطای The Link You Followed Has Expired 

آیا تا بحال با خطای EROR The Link You Followed Has Expired مواجه شده اید؟ این خطا منشأ مشخصی ندارد و همین باعث می شود مبتدیان برای حل آن دچار مشکل شوند. در این مقاله ما به شما نشان می دهیم که چگونه براحتی این خطا را برطرف کنید. همچنین در مورد چگونگی جلوگیری از آن در آینده صحبت خواهیم کرد.

خطای پیوندی که شما دنبال می کنید، منقضی شده است

دلایل ایجاد خطای The Link You Followed Has Expired

خطای The Link You Followed Has Expired معمولا زمانی رخ می دهد که در حال تلاش برای آپلود قالب وردپرس یا یک افزونه برای وب سایتتان از پیشخوان وردپرس هستید.

شرکت های میزبانی (هاستینگ  ) معمولا دارای تنظیماتی متفاوت هستند که اندازه فایل هایی را که می خواهید از قسمت مدیریت وردپرس آپلود کنید را مشخص می کنند.

این محدودیت ها سایت شما را ایمن کرده و امنیت کلی سایت را بهبود میبخشند.

 همچنین تنظیماتی دارند که از قسمت “رسانه” و صفحه “افزودن” میتوانید محدودیت اعمال شده برای حجم فایل آپلودی را مشاهده کنید.

چناچه شما میخواهید فایل بزرگتری نسبت به محدودیت اعمال شده را آپلود کنید، در این حالت با خطاهایی همچون Memory exhausted error یا maximum execution time exceeded error مواجه میشوید.

در این حالت چنانچه تمایل دارید قالب و یا پلاگینی را آپلود نمایید، خطای the link you followed has expired را مشاهده خواهید کرد.

به جذابیت و اهمیت این مطلب هم دقت کنید
نرم افزار تبدیل webp و ویرایش و تغییر سایز تصاویر وب سایت

حالا بیاید به روش ساده ای برای حل آن بپردازیم.

برطرف کردن خطای the link you followed has expired

سریع ترین راه برای رفع خطای the link you followed has expired در وردپرس، افزایش سایز فایل آپلودی و افزایش مدت زمان اجرای دستورات در سایت می باشد.

در ادامه روش انجام موراد مذکور را توضیح میدهیم و به خواست خود میتوانید ساده ترین راه حل را برای برطرف کردن خطای the link you followed has expired را انتخاب نمایید.

روش اول: افزایش محدودیت ها از فایل function.php

این روش ساده ترین راه برای رفع خطا است ولی مشکلاتی هم دارد. اگر از این روش استفاده کنید، بعد از آن در صورتیکه قالب سایت را تغییر دهید، محدویدت های قبلی و این ارور به سایت باز میگردد.

چنانچه در آینده تصمیم به تغییر قالب سایت دارید لذا پیشنهاد میکنیم از روش های دیگر برای برطرف کردن این خطا که در ادامه معرفی شده است استفاده نمایید.

برای افزایش محدودیت ها از طریق فایل function.php به سادگی میتوانید کد زیر را به فایل function.php که در پوشه قالب سایت قرار دارد اضافه کنید.

@ini_set( 'upload_max_size' , '120M' );
@ini_set( 'post_max_size', '120M');
@ini_set( 'max_execution_time', '300' );

میتوانید مقادیر upload_max_size و post_max_size را که در کد بالا 120 مگابایت قرار داده شده است، بیشتر از فایلی که تصمیم به آپلود آن دارید قرار دهید.(بر حسب مگابایت)

همچنین باید مقدار max_execution_time که در کد بالا 300 ثانیه تعیین شده است را تا مدت زمانیکه فکر می کنید برای بارگیری فایل مورد نیاز است، افزایش دهید.(بر حسب ثانیه)

به جذابیت و اهمیت این مطلب هم دقت کنید
نرم افزار تبدیل webp و ویرایش و تغییر سایز تصاویر وب سایت

روش دوم: افزایش محدودیت از طریق فایل Htaccess.

اگر نمیخواهید کدی را به فایل فانکشن سایت خود اضافه کنید. بنابراین میتوانید از این روش استفاده کنید. (این روش برای سایت هایی که مدام قالب خود را تغییر میدهند مناسب تر است.)

 

در این روش باید فایل htaccess. را با استفاده از FTP یا فایل منیجر در سی پنل سایت ویرایش کنید.

ویرایش فایل Htaccess

php_value upload_max_filesize 128M
php_value post_max_size 128M
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300

برای دستورات این کد هم میتوانید مانند مورد بالا،مقادیر مدنظر خود را قرار دهید. فراموش نکنید که فایل را ذخیره کنید.

روش سوم: افزایش محدودیت در فایل php.ini

فایل php.ini یک فایل پیکربندی است که توسط php و وردپرس مورد استفاده قرار میگیرد.این فایل در پوشه ی root هاست سایت قرار دارد.

ممکن است در برخی از هاست های اشتراکی این فایل در پوشه root سایت وجود نداشته باشد. در این شرایط با استفاده از notepad باید یک فایل با نام php و پسوند ini. ایجاد کرده و در پوشه root هاست سایت آپلود نمایید.

حالا فایل php.ini را ویرایش کرده و کدهای زیر را در آن قرار دهید.

upload_max_filesize = 128M
post_max_size = 128M
max_execution_time = 300

 

برای دستورات این کد هم میتوانید مانند 2 مورد بالا،مقادیر مدنظر خود را قرار دهید. فراموش نکنید که این تغییرات اعمال شده بر روی فایل را ذخیره کنید.

حالا میتوانید به سایت خود برگشته و بدون بروز این خطا، قالب یا پلاگین مدنظر خود را آپلود نمایید.

امیدواریم این مقاله به شما در رفع خطای the link you followed has expired در وردپرس کمک کرده باشد.

به جذابیت و اهمیت این مطلب هم دقت کنید
نرم افزار تبدیل webp و ویرایش و تغییر سایز تصاویر وب سایت

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا به راحتی مشکل خطای “پیوندی را که دنبال کردید منقضی شده است” در WordPress استفاده کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد چگونگی رفع بیشترین خطاهای وردپرس را به اشتراک کنید. این امر به شما کمک می کند تا با پیدا کردن سریع رفع مشکلات وردپرس ، در زمان زیادی صرفه جویی کنید.

اگر این مقاله را دوست دارید ، لطفاً در کانال YouTube ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *