آموزش و خبری, هاست و سرور

بررسی شرکت های خدمات دهنده هاستینگ در ایران

بررسی شرکت های خدمات دهنده هاستینگ در ایران
5/5 - (3 امتیاز)

مقدمه:

انتخاب یک هاست مناسب برای سایت وردپرسی و یا وب سایت های دیگر  شما، نقشی کلیدی در عملکرد و پویایی آن ایفا می‌کند. شرکت‌های هاستینگ ایرانی متعددی در این زمینه فعال هستند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. در این مقاله، با تکیه بر ۷ سال تجربه خود و مشتریانمان، به مقایسه عملکرد این شرکت‌ها در زمینه میزبانی سایت‌های وردپرس می‌پردازیم.

نکته مهم مدیریت این مقاله :

 آروز داریم شرکت‌های خدمات دهنده هاستینگ به‌جای ناراحت شدن از مجموعه وب سما و مبارزه با ما ، به‌این نتیجه برسن که بهبود خدمات بهترین گزینه برای جذب و نگهداری مشتری هست.

😜 این بررسی و مقایسه، نتیجه تنها 8 سال تجربه مجموعه وب سما و مشتریان ما در زمینه میزبانی سایت‌های وردپرس و غیر وردپرسی در شرکت های هاستینگ قدیمی و جدید در  ایران است.

موضوع بعدی مورد دقت :  این متن نوشته شده از ما ، رپورتاژ آگهی یا تبلیغات برای هیچ شرکتی نیست و صرفا برای اطلاع شما عزیزان از عملکرد شرکت‌های مختلف ایرانی و انتخاب بهترین هاست وردپرس و غیر وردپرسی  تهیه شده.

هدف:

هدف از این مقاله، ارائه اطلاعات مفید به شما عزیزان برای انتخاب بهترین هاست است. 

مقایسه شرکت‌ها:

اگر وب سایت فروشگاهی و یا شخصی و یا شرکتی دارید باید دقت کنید که ابتدا استراتژی شما برای وب سایتی که پیاده سازی میکنید متفاوت هست ، پس ابتدا استراتژی خود را مشخص کرده و بعد به نکاتی که در اداه در اختیار شما قرار میدهیم دقت کنید .

بررسی شرکت های خدمات دهنده هاستینگ در ایران

در این بخش، به بررسی برخی از مهم‌ترین معیارها در انتخاب هاست وردپرس و غیر وردپرسی می‌پردازیم و عملکرد شرکت‌های ایرانی را در قبال هر معیار مقایسه می‌کنیم:

1: فضای ذخیره‌سازی:

 میزان فضای ذخیره‌سازی ( مقدار هارد هاست ) مورد نیاز شما به حجم محتوا و تعداد بازدیدکنندگان سایتتان بستگی دارد.

2: پهنای باند:

پهنای باند، میزان داده‌ای را که می‌توان در یک بازه زمانی مشخص منتقل کرد، تعیین می‌کند. برخی از هاستینگها مقدار این پهنای باند نامحدود است و در برخی از هاستینگها محدود و مقدار معین است.

3: سرعت:

سرعت بارگذاری سایت، یکی از مهم‌ترین فاکتورها در تجربه کاربری و سئو است. سرعت هر وب سایت و بارگزاری سایت بر مقدار منابع رم  RAM  و پروسسور CPU و تعداد کاربر لحظه ای که میتوانند برای وب سایت بازدید کنند و I/O که مقدار نوشتن لحظه ای برای خواندن اطلاعات از هاستینگ .

4: پشتیبانی هاستینگ :

یکی از مهمترین نکات در هر نوع هاستینگی ، کیفیت و سرعت پشتیبانی، در مواقع بروز مشکل، بسیار حائز اهمیت است.

5: قیمت گذاری :

 قیمت خریداری خدمات  هاست، یکی از فاکتورهای مهم دیگر برای کاربران در انتخاب و خرید خدمات وب هاستینگ آن است.انتخاب بهترین هاست وردپرس و غیر وردپرسی ، به نیازها و بودجه شما بستگی دارد.

6: کنترل پنل مدیریت :

کنترل پنل هر هاستینگ رابط کاربری بین کاربر و خدمات هاست است. از طریق کنترل پنل هاست می توان سایت مورد نظر را مدیریت کرد. به عنوان مثال ساخت دیتابیس، مدیریت ایمیل ها، مدیریت فایل ها و غیره را باید از طریق کنترل پنل مدیریت هاست انجام داد.

به جذابیت و اهمیت این مطلب هم دقت کنید
عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی سایت

کنترل پنهای مختلفی وجود دارد که معروف ترین آنها CPANEL  و DIRECT ADMIN  هستند که بسته به نیازهای مختلف هاستینگ و قوانین آنها استفاده میشود . البته برخی از هاستینگها در تلاش برای ساخت کنترل پنل اختصاصی خود هستند.

با مطالعه این مقاله و بررسی معیارهای مختلف، می‌توانید انتخابی آگاهانه تر داشته باشید.

بررسی شرکت های خدمات دهنده هاستینگ در ایران

نکته:

برای اطلاعات بیشتر در مورد هر شرکت، می‌توانید به وب‌سایت آن مراجعه کنید.
در صورت نیاز به مشاوره، می‌توانید با متخصصان ما یا در بخش نظرات همین مقاله در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =