تغییرات نسخه های یوئست سئو با ورژن قبلی تا به امروز برای هماهنگی با هسته گوگل

تغیرات افزونه و پلاگین YOAST SEO

در این بخش با شما دوست عزیز که مثل ما جزو علاقمندان پلاگین یوئست هستی ، همراه می شیم تا با تغییرات در ورژنهای مختلف افزونه yoast seo Premium بیشتر آشنا پیدا کنی

درود به تو دوست عزیز و گرامی من که تو دنیای وب داری از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای وب سایت خود استفاده می کنیم حتماً با افزونه یواست سئو پریمیوم آشنا هستید به شما این امکانات رو میده و این خدمات رو میده که بتونید برای محتوایی که به وبسایت خودتون تولید کنید هماهنگی با الگوریتم های جدید گوگل داشته باشیم یعنی بتونی ساختار این محتوا تو جوری بسازی جوری به وجود بیاری که رتبه خیلی بهتر و خوبتری توی صفحه های گوگل بگیری.

این افزونه به مرور زمان آپدیت های زیادی برای خودش به تولید کرده هر وقت که هسته اصلی گوگل آپدیت میشه یا الگوریتم های متفاوت گوگل مثل رنگ بر این الگوریتم پاندا مرغ مگس خوار و همه الگوریتم های متفاوت بود که آپدیت میشوند این افزونه خودشان همزمان با تمامی تغییرات در الگوریتم گوگل خودشو آپدیت میکنه

پس نیازی که شما هم با این تغییرات آشنا بشید و وبسایت خودتون رو با اون بهینه‌تر بکنید و بتوانید با این تغییراتی که به وجود می‌آید خودتون رو آپدیت و وب سایتتون رو به روزتر کنیم در این بخش تمام تغییراتی که از نسخه های متفاوت به وجود میاد برای شما قرار داشت

 

تغیرات نسخه های یوئست سئو با ورژن قبلی تا به امروز برای هماهنگی با هسته گوگل

تغیرات یوئست سئو پرمیوم نسخه 16.6

توضیحات در مورد این تغیرات نسخه 16.6

در جدید ترین آپدیت گوگل در تاریخ 20 اردیبهشت ماه 1400 خورشیدی یک سری آپدیتهای جدید که تغیرات خیلی بزرگی در حوزه سئو ایجاد شده و حتی در زبان فارسی نیز اعمال میگردد .

 

 شرکت یوئست سئو نیز خود را با این آپدیت به روز رسانی نمود و نسخه   16.6 yoast seo را برای تمامی مشتریان خود با الگوریتم جدید گووگل آپدیت نموده و ما در لینک زیر برای شما برای خرید قرار داده ایم .

خرید نسخه فزونه یواست سئو Yoast SEO Premium 16.6 –
خرید نسخه فزونه یواست سئو Yoast SEO Premium 16.6 –

کار با SEO خود را مانند یادگیری ABC آسان کنید!

Yoast SEO 16.6 برای کمک به تناسب اندام سایت شما تمرینات SEO را معرفی می کند.

در این اولین تمرین SEO ما به شما کمک می کنیم پیوند داخلی خود را بر اساس روش اساسی ایجاد کنید.

این گردش کار SEO ، این فرایند مهم را برای شما بصیرت می کند و تناسب اندام SEO را بهبود می بخشد! اطلاعات بیشتر درباره موارد جدید Yoast SEO 16.6 را در پست انتشار ما بخوانید!

پیشرفت ها:

تمرینات SEO را برای کمک به کاربران در بهبود سئو سایت در سایت خود معرفی می کند. این نسخه رویکرد Cornerstone را اضافه می کند ، یک تمرین SEO برای کمک به کاربران در رتبه بندی مهمترین صفحات بهتر.
صفحه تشکر می افزاید که پس از فعال شدن Yoast SEO Premium فعال می شود.
بلوک جدول مطالب را از تجزیه و تحلیل سئو و خوانایی خارج می کند.
تولید پیشنهادات پیوند را بهینه می کند.
رفع اشکالات:

درصورتیکه Yoast SEO Premium از طریق Composer نصب شده باشد اما فعال نشده باشد ، اشکالی در صورت فعال کردن Yoast SEO در همه صفحات مدیر برطرف می شود.

رفع اشکالی که در آن کاربران Premium با فعال کردن Premium  افزونه اصلی غیرفعال میشود .

رفع مشکل درخواست از کاربران تا بهینه سازی داده های SEO خود را دوباره راه اندازی کنند.

رفع  پیام خطای فعال سازی مجدد اشتراک افزونه سئو ( رفع ایراد لایسنس )

تغیرات یوئست سئو پرمیوم نسخه 16.1

توضیحات در مورد این تغیرات نسخه 16.1

در جدید ترین آپدیت گوگل در تاریخ 27 اسفند ماه 1399 یک سری آپدیتهای جدید در هسته اصلی گوگل بوجود آکد و تغیراتی در الگوریتم آن ایجاد شد . شرکت یوئست سئو نیز خود را با این آپدیت به روز رسانی نمود و نسخه   16.1 yoast seo را برای شما عزیزان به روز کرد

change log 16.1 yoast seo
change log 16.1 yoast seo

نصب خودکار Yoast SEO را برای نصب Yoast SEO 16.0.1 ارتقا پیدا کرد.
16.0
شانزدهم مارس 2021

Yoast SEO 16.0: نسخه Sweet Sixteen منتشر شد! این با چندین اصلاح و بهبود همراه است. به روزرسانی مبارک و متشکریم که از Yoast SEO Premium استفاده کردید! اطلاعات بیشتر درباره موارد جدید Yoast SEO 16.0 را در پست انتشار ما بخوانید!

دیگر:

Yoast SEO Premium اکنون نیاز به نصب و فعال سازی Yoast SEO دارد. اولین باری که به Yoast SEO Premium 16.0 ارتقا می یابید ، Yoast SEO 16.0 به طور خودکار برای شما نصب و فعال می شود. یعنی در نسخه جدید حتما باید نسخه رایگان آن نیز نصب باشد.
دکمه “غیرفعال کردن” Yoast SEO را در صفحه پلاگین ها پنهان می کند ، تا زمانی که Yoast SEO Premium فعال باشد ، زیرا Yoast SEO Premium بدون Yoast SEO نمی تواند به درستی کار کند. وقتی Yoast SEO Premium غیرفعال شود ، دکمه “غیرفعال کردن” Yoast SEO دوباره ظاهر می شود.
حداقل نسخه وردپرس پشتیبانی شده را روی 5.6 تنظیم می کند.
شامل هر تغییر در هسته Yoast SEO 16.0 است.

تغیرات یوئست سئو پرمیوم نسخه 15.9.1

توضیحات در مورد این تغیرات نسخه 15.9.1

امروز ما نسخه Yoast SEO، 15.9.1 را منتشر کردیم تا برای برخی از تغییرات هسته وردپرس آماده شوید.

 دو تغییر در خود وردپرس وجود داشت که باید آنها را حساب کنیم ، یکی مربوط به بروزرسانی ها و  دیگری مربوط به خروجی روبات های متا. ما همچنین مجبور شدیم در مورد چگونگی تجزیه و تحلیل  طرحواره سوالات متداول توسط Google مسئله ای را حل کنیم. بگذارید هر سه موضوع را توضیح دهم:

change-yoast 15.9.1
change-yoast 15.9.1

تغییرات ربات ها در وردپرس 5.7

 

اگر نمی خواهید یک صفحه در فهرست موتورهای جستجو باشد ، استانداردی به نام ربات های متا وجود دارد که به شما امکان می دهد صفحات را با تنظیم آنها روی no… index حذف کنید (اگر نمی دانید این چیست اما می خواهید یاد بگیرید ، راهنمای نهایی ما برای رباتهای متا را بخوانید). وردپرس 5.7 API جدیدی را برای تولید این برچسب های روبات های متا معرفی می کند. وردپرس همیشه برخی از برچسب های روبات را تولید می کند ، اما در 5.7 ، تیم وردپرس Google می خواهد یک پیش فرض را اضافه کند: آنها می خواستند به کاربران وردپرس اجازه دهند که پیش نمایش تصویر بزرگ را برای مثال در Google Discover انتخاب کنند.

این ویژگی که توسط گوگل در سال 2019 معرفی شد ، مدتی است که در Yoast SEO وجود دارد ، زیرا ما تغییرات خود را دو روز پس از اعلام ویژگی های Google معرفی کردیم. تغییر در نحوه تولید وردپرس از روبات برچسب ها ما را مجبور به ایجاد تغییراتی در انتهای ما کرد. توجه داشته باشید که ما این را اصلاً چیز بدی نمی دانیم. ما بخشی فعال از بحث این ویژگی بودیم. ما تصمیم گرفتیم که کاربران را به طور پیش فرض انتخاب کنیم اما پیام های بسیار واضحی را معرفی می کنیم که نشان می دهد چه اتفاقی می افتد. برای جزئیات بیشتر ، به بلیط Trac مراجعه کنید.

بنابراین ، اگر در حال به روزرسانی در WordPress 5.7 هستید ، لطفاً مطمئن شوید که به Yoast SEO 15.9.1 نیز به روزرسانی شده اید.

تغییرات به روزرسانی خودکار

 

ما به آرامی نحوه کار Yoast SEO Premium را تغییر می دهیم ، و آن را از جایگزینی Yoast SEO به یک افزودنی به Yoast SEO تبدیل می کنیم. این امکان را برای بروزرسانی قوی تر و توسعه بسیار آسان تر فراهم می کند. ما این تغییر را به آرامی انجام می دهیم تا بتوانیم از اشتباه بروزرسانی جلوگیری کنیم.

در نتیجه ، کم کم سایت های بیشتری را با Yoast SEO و Yoast SEO Premium در کنار یکدیگر اجرا می کنیم. کاری که اکنون تصمیم داریم انجام دهیم این است که وقتی به روزرسانی خودکار را برای Yoast SEO فعال می کنید ، می توانیم آنها را برای Yoast SEO Premium و سایر افزودنیها نیز فعال کنیم. دلیل این امر این است که اگر یکی به روز شود و دیگری نه ، ممکن است در موقعیتی قرار بگیریم که چیزها خراب شود. اگر از این موضوع راضی نیستید ، می توانید به روزرسانی خودکار ما را غیرفعال کنید و همچنین در صفحه افزونه به شما اطلاع خواهیم داد که به روزرسانی خودکار Yoast SEO Premium یا یک افزونه دیگر را فقط فعال کرده ایم شما آنها را برای Yoast SEO فعال می کنید.

  • Google به تجزیه و تحلیل طرحواره سوالات متداول تغییر می کند

گوگل شروع به ارسال ایمیل به کاربران بلوک های پرسش و پاسخ ما در مورد خطایی در خروجی طرح در صفحات حاوی بلوک های پرسش و پاسخ کرد. Schema در آن صفحات هنوز معتبر است ، اما Google می خواهد Schema متفاوتی را برای FAQ متفاوت از آنچه در حال حاضر تولید می کنیم مشاهده کند ، بنابراین ما آن را تغییر داده ایم. برای افرادی که از نظر فنی تمایل دارند: به جای Schema ItemList که ما به عنوان MainEntityOfPage به آن اشاره می کردیم ، اکنون لیستی از شناسه ها را برای س theالات موجود در صفحه در ویژگی MainEntity قطعه WebPage تولید می کنیم.

اگر از بلوک های پرسش و پاسخ ما استفاده می کنید ، لطفاً به Yoast SEO 15.9.1 به روز کنید.

به روز رسانی!
اگر قصد دارید بلافاصله وردپرس خود را به 5.7 به روز کنید ، حتماً به 15.9.1 به روزرسانی کنید. البته ، اگر هنوز آماده به روزرسانی وردپرس نیستید ، می توانید با اطمینان به 15.9.1 نیز به روزرسانی کنید! همچنین ، اگر از محتوای ساختاری Yoast SEO FAQ در محتوای خود استفاده می کنید ، باید آن را نیز ارتقا دهید.

در این بخش آخرین آپدیت های افزونه یواست سئو از نسخه Yoast SEO Premium 14 . 7 فعال شده است تا شما دوستان و خریداران این محصول  از تغییرات و به روز رسانی های این  افزونه سئو پرقدرت مطلع گردید.

=== Yoast SEO ===
مشارکت کنندگان: yoast ، joostdevalk ، tacoverdo ، omarreiss ، atimmer ، jipmoors
لینک اهدا: https://yoa.st/1up
مجوز: GPLv3
مجوز URI: http://www.gnu.org/licenses/gpl.html
برچسب ها: سئو ، نقشه سایت XML ، تجزیه و تحلیل محتوا ، خوانایی ، طرحواره
تست شده تا: 5.5.1
برچسب پایدار: 15.3
نیاز به PHP: 5.6.20

سئو وردپرس خود را بهبود ببخشید: محتوای بهتری بنویسید و با استفاده از افزونه Yoast SEO یک سایت کاملاً بهینه شده در وردپرس داشته باشید.

== توضیحات ==

### Yoast SEO: پلاگین شماره 1 وردپرس SEO

از سال 2008 Yoast SEO به میلیون ها وب سایت در سراسر جهان کمک کرده است ** رتبه بالاتری در موتورهای جستجو داشته باشند **.

ماموریت Yoast ** SEO برای همه ** است. کاربران پلاگین ما از نانوایی گوشه گوشه گرفته تا برخی از محبوب ترین سایتهای کره زمین است.

Yoast SEO Free شامل همه مواردی است که شما برای مدیریت SEO خود نیاز دارید ، و پلاگین [Yoast SEO Premium] (https://yoa.st/1v8) و پسوندهای آن حتی ابزارها و قابلیت های بیشتری را باز می کند.

#### از رقابت جلو بروید
برای رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو ، باید رقابت را شکست دهید. شما به یک وب سایت بهتر ، سریعتر و قوی تر نسبت به افرادی که کارهای مشابه شما را می فروشند یا انجام می دهند ، نیاز دارید.

Yoast SEO پرکاربردترین افزونه SEO WordPress است و به میلیون ها نفر مانند شما کمک کرده است که جلو بیفتند و جلوتر بمانند.

#### مراقبت از SEO جستجوگر خود
Yoast SEO پر از ویژگی های طراحی شده برای کمک به بازدید کنندگان و موتورهای جستجو است تا از وب سایت شما بیشترین بهره را ببرند. برخی از موارد مورد علاقه ما عبارتند از:

* بهبودهای SEO فنی خودکار ، مانند ** URL های متعارف ** و ** متا تگ ها **.
* نقشه سایت پیشرفته ** XML **؛ درک ساختار سایت شما برای Google آسان است.
* الگوی عنوان و توضیحات متا ، برای ** مارک بهتر ** و قطعه های سازگار در نتایج جستجو.
* یک ادغام عمیق در Schema.org که ** با کمک به موتورهای جستجو برای درک محتوای شما ، شانس شما را برای گرفتن نتایج غنی ** افزایش می دهد.
* کنترل کامل روی ** آرد سوخاری سایت ** ، به طوری که کاربران و موتورهای جستجو همیشه می دانند کجا هستند.
* ** بارگذاری سریعتر ** برای کل وب سایت شما ، به دلیل یک روش ابتکاری برای مدیریت داده ها در وردپرس.
* ** [حق بیمه] ** پشتیبانی ایمیل از کاربران [Yoast SEO Premium] ما (https://yoa.st/1v8).
* ** [حق بیمه] ** امکان گسترش Yoast SEO با [SEO SEO] (https://yoa.st/1uv) ، [SEO SEO] (https://yoa.st/1uw) ، [Local SEO] (https://yoa.st/1uu) و [WooCommerce SEO] (https://yoa.st/3rh) برنامه های افزودنی.

#### محتوای قاتل را با سئو YOAST بنویسید
ما می دانیم که محتوا سلطان است ، به همین دلیل Yoast SEO به دلیل ** محتوای پیشرفته و تجزیه و تحلیل سئو ** مشهور است. Yoast SEO به شما می دهد:

* ** تجزیه و تحلیل سئو **: ابزاری ارزشمند هنگام نوشتن محتوای مناسب برای سئو با عبارات کلیدی (تمرکز) مناسب.
* ** تجزیه و تحلیل خوانایی **: اطمینان حاصل می کند که انسان و موتورهای جستجو می توانند محتوای شما را بخوانند و درک کنند.
* ** پشتیبانی کامل زبان ** برای: انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، هلندی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، روسی ، اندونزیایی ، لهستانی ، پرتغالی ، عربی ، سوئدی و عبری.
* ** پیش نمایش Google ** ، که نشان می دهد لیست شما در نتایج جستجو چگونه خواهد بود. حتی در دستگاه های موبایل!
* ** طرح های ابتکاری بلوک ** برای ویرایشگر بلوک وردپرس ، به طوری که س FAالات متداول و HowTo شما مستقیماً در نتایج جستجو نشان داده می شود.
* ** [نسخه پرمیوم] بلوک های لینک دهنده داخلی ** تا ساختار مطالب خود را به راحتی بهبود ببخشید. به راحتی یک جدول ** فهرست مطالب ** ، یک ** بلوک پیوندهای مربوط ** ، یک بلوک ** ** صفحات فرعی ** یا ** بلوک خواهران و برادران ** اضافه کنید! بعلاوه ، ما برای بهبود ساختار سایت شما ، این بلوکهایی را که به راحتی اضافه می شوند ، اضافه خواهیم کرد.
* ** [نسخه پرمیوم] ** پیش نمایش های اجتماعی برای نشان دادن چگونگی نمایش محتوای شما در توییتر و فیس بوک.

* ** [نسخه پرمیوم] ** ابزار Insights که به شما نشان می دهد متن شما روی چه چیزی تمرکز دارد. به این ترتیب می توانید مقاله خود را مطابق با عبارات کلیدی خود حفظ کنید.
* ** [نسخه پرمیوم] ** محتوای خود را برای مترادف ها و عبارات کلیدی مرتبط بهینه کنید.
* ** [نسخه پرمیوم] ** مقاله خود را برای فرم های مختلف کلمات عبارات کلیدی خود به صورت مجزا و جمع بهینه کنید. اما همچنین اشکال فعل مختلف ، مترادف و عبارات کلیدی مرتبط. این باعث می شود محتوای طبیعی تری داشته باشید!
* ** [نسخه پرمیوم ] ** پیشنهادات پیوند داخلی به صورت خودکار: مقاله خود را بنویسید و پست های پیشنهادی خودکار را برای پیوند دادن دریافت کنید!
* ** [نسخه پرمیوم] ** یک فیلتر محتوای یتیم برای شناسایی پست هایی که هیچ پیوندی به سمت آنها نیست!

#### سایت خود را به شکل کامل حفظ کنید

خواه یک کارآفرین آنلاین ، وبلاگ نویس یا خالق محتوا باشید ، یک توسعه دهنده ، یک متخصص SEO (وردپرس) باشید و یا یک صاحب مشاغل باشید ، Yoast SEO به شما کمک می کند وب سایت خود را به شکل کامل حفظ کنید:

* تنظیم موتور وب سایت خود ، بنابراین می توانید روی ایجاد محتوای عالی کار کنید!
* در اختیار شما قرار دادن ** محتوای سنگ بنای اصلی ** و ** پیوندهای داخلی ** ویژگی ها برای کمک به شما در بهینه سازی ساختار سایت خود در یک دم.
* ترجمه محتوای خود به ** داده های ساختار یافته ** در صورت امکان ، برای کمک به موتورهای جستجو در درک وب سایت شما.
* کمک به شما برای مدیریت تیم خود: با نقش های ** SEO ما ** می توانید به همکاران اجازه دسترسی به بخشهای خاص افزونه Yoast SEO را بدهید.
* ** [نسخه پرمیوم] ایجاد خودکار تغییر مسیرها هنگام تغییر URL ها یا هنگام صفحات

تغیرات در نسخه 14.9 افزونه یواست سئو پرمیوم ..... Yoast SEO Premium Changelog ​

پیشرفت ها و بهبودها :

قابلیت فرم کلمه را برای لهستانی اضافه می کند.
پیشنهادات و بینش های پیوند داخلی برای زبان عبری را با فیلتر کردن کلمات عملکردی بهبود می بخشد.


رفع برخی  اشکالات:

رفع اشکال در صورت وجود خطای PHP در مورد خصوصی بودن سرویس WPSEO_Replace_Vars.

تغیرات در نسخه 14.70 افزونه یواست سئو وردپرس ..... Yoast SEO Premium Changelog

پیشرفت ها:

الگوریتم مورد استفاده برای تولید پیشنهادات پیوند داخلی را با در نظر گرفتن فرکانس نسبی کلمات برجسته در محتوای شما ، بهبود بخشید.


پیشنهادات پیوند داخلی را برای همه زبانها فعال می کند.


پشتیبانی از پیوند داخلی برای شرایط را می افزاید. اکنون می توان شرایط را به عنوان پیشنهادات پیوند داخلی برای ارسال ها پیشنهاد کرد.


برچسبهایی را به پیشنهادهای پیوند داخلی اضافه می کند ، که نوع پست یا نام طبقه بندی پست یا مدت پیشنهادی را نشان می دهد.


توضیحات تجزیه و تحلیل پیوند داخلی داخلی در سایت را در صفحه ابزارهای SEO تغییر می دهد تا بهتر توصیف کند که چه زمانی باید از آن استفاده شود.


قبل از تولید کلمات برجسته حداقل 100 کلمه را تنظیم می کند.


به کاربر توصیه می کند توضیحات و عنوان متا را اضافه کند تا از طریق پیامی بالاتر از پیشنهادات پیوند داخلی ، پیوندهای داخلی بهتری دریافت کند.


به رسمیت شناختن اسم جمع نامنظم (به عنوان مثال ، uomo – uomini) و صفت ها (به عنوان مثال ، ampio – ampli) در ایتالیایی اضافه می کند.


به رسمیت شناختن کوچک بودن نامنظم رایج در ایتالیایی ، مانند اسمها (به عنوان مثال ، ovetto – uovo) ، صفت ها (به عنوان مثال ، dolciastro – dolce) و افعال اضافه می کند (مثلاً scribacchiare – scrivere).


تشخیص کلمه از اسمهای روسی را با ساقه هایی که دارای انتهای شبیه به پسوندهای اسم هستند (به عنوان مثال ، сиптом ، гром ، запах) بهبود می بخشد.


تشخیص کلمه کلیدی جملات نامنظم روسیه را بهبود می بخشد.


باعث می شود که نشانه های فعل های نامنظم رایج در فرانسوی (به عنوان مثال ، conusse ، suiviez) بهبود یابد.


به رسمیت شناختن چند شکل فعل جمع جمع اول شخص فرانسه با پسوند -ons (non -ions) ، به عنوان مثال ، را بهبود می بخشد. اهداف ، کمیل ها ، اسیلون ها ، آئورون ها.


سازگاری با وردپرس 5.5: اطمینان حاصل می کند که بلوک های اتصال داخلی Yoast قابل جستجو هستند ، دارای نمونه ها و توضیحی هستند.


دیگر:

ردیابی راغیر فعال یا  فعال می کند. قبلاً ردیابی همیشه روشن بود. اکنون می تواند در جادوگر پیکربندی غیرفعال شود.

 

 

با امتیاز جذاب خودتون مارو خوشحال 🤣 یا غمگین 😟  کنید

0 / 5

Your page rank:

دیدگاهتان را بنویسید